Dzisiaj jest roku, imieniny

Nowości17.X.2003

Od 1 stycznia 2004 r. zmieni sie adres Wirtualnej Warki. Nowy adres to www.warka.net. Do konca roku sukcesywnie bede zmienial adresy kont pocztowych i adresy stron w domenie warka.net
Prosze uzytkownikow kont pocztowych i uzytkownikow stron o kontakt - artur @ warka . net


22.VI.2003

W zwiazku z tym, ze wiele osob pyta o Dni Warki informuje, iz w tym roku tej imprezy nie bedzie. Natomiast zamiast niej odbedzie sie w ostatni weekend sierpnia final Turnieju Miast. Jesli bede mial dokladniejsze informacje, to je tu zamieszcze.


18.X.2002

Dziś rozpocznie się turniej Quake'a! Zapraszamy wszystkich chętnych do gry na ul. Długą 12. Jeśli ktoś chce się z nami skontaktowac, to najlepiej via e-mail, ewentualnie na chata (odnośnik w menu po lewej stronie)


16.X.2002

Wirtualna Warka znalazła się na nowym serwerze z obsługą PHP. Działa również chat - na razie testowo. Na stronie naszej firmy - www.sklep.warka.net uruchomiliśmy kamerę, która serwuje obraz na żywo! Nowe zdjęcia do Foto galerii dodam niebawem.


15.X.2002

Jestem w trakcie uaktualniania zdjęć - dodam sporo nowych, które zrobiłem 11 października. Dziś ruszy również chat. Na księgę gości będzie trzeba troszkę poczekać. Uaktualniłem ponownie dział Odnośniki. Jeśli wiesz o jakiejś stronie, która powinna mieć odnośnik na naszej stronie, to powiadom nas o tym!


12.X.2002

Weekend zapowiada sie zimny i deszczowy. W nocy z soboty na niedziele będzie padał deszcz ze śniegiem. I co gorsze w dzien nie przestanie padać. Tyle pogodynka :). Zaktualizowany został dział Odnośniki. Niebawem na stronie Wirtualnej Warki znajdą się nowe zdjęcia i chat.


10.X.2002

Witamy ponownie po długiej przerwie :) Tym razem zamierzamy poważnie zająć się aktualizowaniem Nowości. A co z tego wyjdzie, to inna sprawa... ;) Nowości nie będą dotyczyć jedynie naszego miasta, a różnorodnych tematów, które będziemy uważać za ciekawe i warte zamieszczenia. I pierwszy "news" - TURNIEJ QUAKE'A - organizujemy go w nocy z 18 na 19 października! Rozpoczęcie 18 października o godz. 20.00 w naszej siedzibie. Wpisowe - 10 zł. Koniec imprezy planowany następnego dnia :). Obowiązują mapy DM2, DM4 i DM6 w pojedynkach 1/1. No i najważniejsze! Nagroda dla zwycięzcy, to połowa pieniążków z wpisowego! Czym więcej osób przyjdzie, tym większa wygrana! Oczywiście można przyjechać z własnym komputerem.Archiwum Nowości